9 lutego 2011

ZjAvię się w Warszawie

W środku tworzenia  sesji postanowiłem skrobnąć dwa słowa na - nieco zaniedbanego - blogaska. Otóż w sobotę zaczyna się ZjAva. Będzie to dla mnie konwent debiutów: pierwszy poza Poznaniem i pierwszy, na którym tworzę (ZjAviskowe :D) punkty programu. Oto one:

Prelekcja: Nieletni bohaterowie

Czy bohaterstwo ma ograniczenia wiekowe? Nie! A czy kiedykolwiek grałeś niepełnoletnim bohaterem? Nie? Może czas to zmienić? Koniec z wiekowymi magami, doświadczonymi życiem wojownikami czy cynicznymi złodziejami – idzie nowe! Przyjdź i dowiedz się, jak stworzyć ciekawego, niepełnoletniego bohatera oraz jakie przygody może on przeżyć. Czeka Cię także wędrówka przez literackie, filmowe, komiksowe i oczywiście rpgowe światy w poszukiwaniu przykładów nastoletnich herosów. Gwarantuję – młodsze też jest piękne!
Start: sobota, 16:00. Czas trwania:1h


Sesja: Klątwa z Shang-In.
System: Wolsung

Lyonesse potrzebuje bohaterów, także tych nieletnich! Gdy dorośli nie chcą uwierzyć byłemu ambasadorowi Alfheimu w historię o shangijskiej klątwie rozwiązanie zagadki spada na głowy młodzieży. Drużynę dzielnych nastolatków czeka niezwykła przygoda, pełna magii, niezwykłej techniki i skośnookich, czarnych charakterów. Wkrocz do świata niezwykłych Młodych Dam i Małych Dżentelmenów!
Start: niedziela, 10:00. Czas trwania:5h

W Warszawie pojawię się w sobotę około godziny 10. Jeżeli ktoś również ma zamiar zjawić się na Dworcu Centralnym w tym czasie, to z chęcią się podłączę w drodze na konwent. Bardzo chętnie pisałbym się także na powrót w grupie (bardziej lub mniej) zorganizowanej - kierunek: Poznań. Jeżeli ktoś jest zainteresowany - moje GG: 10592714.

Do zobaczenia!

0 komentarze:

Prześlij komentarz